Power Bank Zwierz 8000 mAh - różne kolory

59,99 zł -10,00 zł 69,99 zł brutto
Dostępność: Wybierz stosowny model
Nowy produkt

W zestawie: 
- Power Bank 8000 mAh
- Pudełko 
- kabel zasilający mircoUSB - USB

Więcej szczegółów

Wybierz Kolor

Dodaj do listy życzeń

Przenośny Power Bank Zwierzak o pojemności 8000 mAh. Jest to przenośna ładowarka, dzięki której w szybkim czasie naładujesz swój telefon, kiedy nie masz możliwości ładowania sieciowego.

Power bank zwierzak w rzędzie

Power Bank posiada wbudowane gniazdo USB umożliwiające ładowanie urządzeń przenośnych, takich jak: telefony, aparaty, odtwarzacze MP3, itp.  Power Bank Zwierzak jest to poręczne urządzenie o niewielkich rozmiarach, które z łatwością możesz schować do torebki bądź plecaka.

Power bank zwierzak na stoliku

Matowa obudowa sprawia, że Power Bank pewnie leży w dłoni. Podczas ładowania świeci się na kolor niebieski co pozwala na kontrole ładowania. Obsługa urządzenia jest intuicyjna.

Power bank zwierzak w ręce

Aby go włączyć wystarczy  podłączyć Power Bank do telefonu za pomocą dołączonego kabla, aby go wyłączyć użyj przycisku on/off .

Napisz opinię

Obudowa DONALD

Obudowa DONALD

Obudowa jest wyjątkowo smukła, lekka, ale bardzo stabilna i ergonomiczna, zabezpieczy Twój telefon przed uderzeniem, wilgocią, kurzem i zabrudzeniem.Wierzchnia część nakładki wykonana jest z odpornego na ścieranie aluminium, które łączy się z korpusem z  tworzywa sztucznego. Całość tworzy obudowę, która idealnie dopasowuje się do kształtu Twojego smartfona. Wybierz wzór i model telefonu. 

Polecane produkty

 

DOSTAWA JUŻ OD 7 zł

 

BEZPIECZNE PŁATNOŚĆI

 

NAPISZ DO NAS! biurogirla@gmail.com